l_motif

Firma powstała w 1998 roku. Na nasz profil aktywności w branży IT składają się poniższe obszary:

ARTISEN ze względu na swój profil i doświadczenie, staje się pożądanym partnerem wnoszącym nowoczesne rozwiązania dla biznesu w wielu sferach. W swojej działalności nie ograniczamy się jedynie do zastosowania konkretnych rozwiązań, nasz udział stanowi realne wsparcie dla procesów zarządzania w organizacjach o dowolnym rozmiarze, przyczyniając się do redukcji kosztów operacyjnych i nakładów kapitałowych naszych klientów.

W czasie swojego działania firma nasza wypracowała relacje partnerskie z wiodącymi dostawcami rozwiązań wirtualizacyjnych oraz sprzętowych. Dzięki nim nasza oferta końcowa jest opierana na indywidualnym podejściu biznesowym do klienta.

Jesteśmy partnerem:
AVNET Sp. z o.o. - będącej jednym z głównych przedstawicieli VMWARE na rynku polskim oraz dostarczycielem rozwiązań VeeamTeam, Hitachi HDS, IBM, dodatkowo AVNET jest wiodącym centrum szkoleniowym dla wymienionych firm, Fujitsu Technology Solutions - jest naszym partnerem w dziedzinie dostawy rozwiązań sprzętowych dla struktur serwerowych, storage'u oraz desktopowych, HP - jest naszym partnerem w dziedzinie zintegrowanych rozwiązań serwerowo-sieciowych, NetART SA - jest naszym partnerem w dziedzinie hostingu aplikacji internetowych. Dodatkowo współpracujemy przy naszych realizacjach z takimi dostawcami jak: Senetic Sp. z o.o., Action S.A.(peryferia), Epa Systemy (storage), 3S S.A.(centra danych,kolokacja, dzierżawa mocy obliczeniowej, łącza internetowe, backup danych).
Dla potrzeb realizacji zamówień pod klucz budujemy zespoły specjalistów, których doświadczenie i wiedza maksymalnie jest dopasowania do profilu danego przedsięwzięcia. Nasi współpracownicy to certyfikowani inżynierowie VMWare, Cisco, IBM, HP, Microsoft oraz doświadczeni programiści (ASP, .Net, C#, C++, Java, PHP i graficy (Adobe, HTML).
W obszarze typu kontraktów wirtualizacyjnych i infrastrukturalnych głównie skupiamy się na realizacjach typu MID i ENTERPRISE, dodatkowo w związku z otwarciem wymienionych firm vendorskich na rynek SMB staramy się pozyskiwać klientów również z tego obszaru - co stanowi nowy trend dla naszej działalności.
W realizacjach wirtualizacyjnych opieramy się wyłącznie na rozwiązaniach firmy VMWARE, natomiast w sferze oprogramowania systemowego na produktach firmy Microsoft i Adobe.
Nasze realizacje obejmują cały proces wdrożeniowy od analizy przedwdrożeniowej do przekazania infrastruktury pionom IT naszych klientów oraz dla wybranych sytuacji outsourcing kompetencyjny.
W obszarze kreacji produktów stanowiących samodzielnie rozwiązania aplikacyjne (intranet, internet) korzystamy z naszego doświadczenia budowanego od pierwszych dni naszej działalności po dzień dzisiejszy. Dla realizacji projektów z tego obszaru korzystamy z bogatej bazy naszych autorskich rozwiązań oraz frameworków.

W całym okresie działania w naszym portfolio znalazły się m.in. takie firmy jak:
Agata Meble SA, MAS Sp. z o.o., Viateco Sp. z o.o., GPOiW Klimowicz Sp. z o.o., Galon Sp. z o.o., Stalbet Sp. z o.o., Zakon Kapucynów w Krakowie, NAT Sp. z o.o., HPR Sp. z o.o., VHV GmbH, BT LEVEL Sp. z o.o. ,SM Weronika, Grupa Famur SA, Economicus Sp. z o.o., GWSH Katowice, AUTO-LUX Citroen Sp. z o.o., RIG - Ziemi Mazowieckiej, ROOF Sp. z o.o., Polimer Sp. z o.o., Leasing Management SA, Centrum Klinkieru, IntegralSet, GDDKiA, Suprabit, Tavrida Electric Polska Sp.z o.o., Intra Polska Sp.z o.o. i wiele innych.

Od 2009 roku firma nasza występuje pod marką handlową Artisen.eu.