Serwery i sieci

Potrzeba zaspokojenia oczekiwań naszych klientów w sferze infrastruktur sieciowych i serwerowych, pozwoliła wypracować sprawdzony model dostarczania odpowiednio sprofilowanego sprzętu dla tychże infrastruktur.
Model ten, bazuje z jednej strony na relacjach partnerskich z jego producentami i dostawcami. Pozwala to na dostawę m.in. urządzeń wyprodukowanych dokładnie pod oczekiwania klienta, w innych przypadkach opieramy się o gotowe rozwiązania klasy entry oraz enterprise level, z drugiej zaś strony korzystamy z naszego bogatego, wieloletniego doświadczenia w konfiguracji infrastruktur pod klucz.

Jednocześnie na bieżąco śledzimy trendy w rozwoju najnowszych technologii, dbając aby dostarczone rowiązania w okresie swojego resursu technicznego zaspokajały nadmiarowo potrzeby klienta.

Przy realizacji kontraktów wspierają nas:

  • Fujitsu Technology Solutions - jest naszym partnerem w dziedzinie dostawy rozwiązań sprzętowych dla serwerów, pamięci masowych jak również urządzeń desktopowych i przenośnych,
  • QNAP Systems Inc. - jest naszym partnerem w dziedzinie dostawy rozwiązań pamięci masowych - macierzy dyskowych,
  • VMWare - jest naszym dostawcą rozwiązań oprogramowania wirtualizacyjnego,
  • Microsoft - jest naszym dostawcą rozwiązań oprogramowania serwerowego i desktopowego,
  • nazwa.pl - jest naszym dostawcą usług hostingu i dzierżawy mocy obliczeniowej,

Dodatkowo korzystamy z rozwiązań: HP, Cisco, D-Link, Mikrotik, Adobe

f-logo

Chcesz więcej? ...

Na stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.
Polityka prywatności