Oprogramowanie dedykowane

Programowanie to nasza pasja, twierdzimy że to właśnie jest esencja informatyki. Dostarczanie rozwiązań, które ułatwiają i przyspieszają procesy biznesowe jest naszym atutem. Szczególnie istotną przestrzenią naszego działa jest tworzenie software'u zaspokajającego deficyt pomiędzy oprogramowaniem masowym, a bieżącymi potrzebami klienta.

Wieloletnie doświadczenie, pozwoliło nam wypracować sprawdzone przełożenie modeli biznesowych, na konkretne autorskie oprogramowanie wspomagające działalność operacyjną naszych obecnych i przyszłych klientów.

Realizujemy dowolne projekty od monolitycznych aplikacji klasy desktopowej, systemy klasy klient-serwer na urządzenia stacjonarne i przenośne, poprzez systemy intranetowe, kończąc na aplikacjach internetowych: monolitycznych, jak również opartych na mikroserwisach. W naszej pracy dodatkowo wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania oparte o technologie uznanych firm.

Naszym celem jest budowa aplikacji pod klucz - dokładnie dopasowanych do klienta - poprzez drobiazgową analizę jego potrzeb i wymagań na etapie projektowania, jak również poprzez jego aktywny udział w procesie tworzenia rozwiązań, dzięki temu żaden produkt tzw. pudełkowy, nie posiada takich cech, funkcjonalności i zgodności z potrzebami klienta.

Przy tworzeniu oprogramowania wykorzystujemy technologie: .Net, .Net Core, C#, VB, Java, PHP, Java script, HTML i inne..

Chcesz więcej? ...

Na stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.
Polityka prywatności